Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Dobieżyn – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Marianowska

Tarnowo Podgórne(Dobieżyn + 18 km)

690 000 zł1 420 m² 485,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne ul. Marianowska - działka budowlana objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza - pow. 1422 m2 - wymiary - szerokość 21 m, długość - 75 m , szr. tyłu działki 18.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Niepruszewo(Dobieżyn + 4 km)

649 000 zł3 788 m² 171,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Niepruszewie przy ulicy Nad Wierzbami. Nieruchomość oddalona od głównej drogi, do działki prowadzi urokliwa boczna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skórzewo

Skórzewo(Dobieżyn + 19 km)

666 050 zł1 211 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 4 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. Nad frontem działki przebiegają linie wysokiego napięcia stąd tradycyjna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Chyby(Dobieżyn + 22 km)

2 349 000 zł3 056 m² 768,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Drodzy Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę dla wymagających działkę budowlaną o pow. 3056 m w najbardziej cenionej części Starych Chyb, miejscu, które od lat przyciąga miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bytyń

Bytyń(Dobieżyn + 19 km)

248 000 zł1 184 m² 209,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1184 m2 w Bytyniu, gmina Kaźmierz, około 30 km od centrum Poznania i ok 10 km od Tarnowa Podgórnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Sady

Sady(Dobieżyn + 20 km)

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną w miejscowości Sady, gminie Tarnowo Podgórne bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, tuż przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Kaźmierska

Młodasko(Dobieżyn + 17 km)

4 200 000 zł17 101 m² 245,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne ag - Młodasko, pow. szamotulski, woj. wielkopolskie, przy trasie dk92 Przedstawiam kompleks nieruchomości gruntowych o przeznaczeniu na tereny aktywizacji gospodarczej (ag),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Widok

Dąbrówka(Dobieżyn + 16 km)

1 450 000 zł1 900 m² 763,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod aktywizację gospodarczą nr 99/53 w Dąbrówce przy ulicy Widok wraz z projektem budowlanym i prawomocnym pozwolenie, na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kaźmierz

Kaźmierz(Dobieżyn + 21 km)

119 500 zł1 047 m² 114,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1047 m , jedną z czterech działek, położonych w miejscowości Kopanina , przy ul. Północnej , gmina Kaźmierz. Atrakcyjna oferta.