Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dobieżyn - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. 3 Maja

Opalenica(Dobieżyn + 9 km)

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową. W pobliżu Parku Handlowego. Działka o nr. 1376 znajduje się w Opalenicy przy ulicy 3 maja 109, a z drugiej strony od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Zjazdowa

Starzyny(Dobieżyn + 24 km)

25 000 000 zł65 000 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod ag 6,5ha przy węźle na S11 między Kiekrzem a Rokietnicą w Starzynach. Działka w kształcie prostokąta. Front działki ok. 155m. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poznańska

Starzyny(Dobieżyn + 24 km)

3 150 000 zł8 900 m² 353,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania kilka działek sąsiadujących ze sobą o nieregularnym kształcie w miejscowości Starzyny koło Kiekrza. Dla działek nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Wjazd od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Cerekwica

Cerekwica(Dobieżyn + 25 km)

608 880 zł2 537 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rezydencjalna o powierzchni 2537 m w Cerekwicy, gmina Rokietnica. Nieruchomość malowniczo położona przy lesie, z bardzo dobrym dojazdem trasą S-11. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne(Dobieżyn + 18 km)

4 890 000 zł8 500 m² 575,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt pod inwestycję mieszkaniową lub usługową w Tarnowie Podgórnym lokalizacja: tarnowo Podgórne pod Poznaniem pomiędzy ulicą Poznańską a Rolną, przy nowej obwodnicy Tarnowa - al.

Szczegóły ogłoszenia

767 500 zł9 258 m² 82,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! nie pobieramy prowizji od kupującego! Dom z ogrodem XXL - dwie działki razem w Kiekrzu! Masz dość ciasnych parceli? Tu kupujesz pakiet nie do podrobienia: działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Strykowo

Strykowo(Dobieżyn + 11 km)

260 000 zł776 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 776 m , położoną w spokojnej okolicy miejscowości Strykowo, zaledwie 25 km od Poznań. Dzięki dogodnemu dojazdowi drogą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Konarzewo(Dobieżyn + 12 km)

299 000 zł960 m² 311,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w doskonałej lokalizacji? Pragniesz idealnego dojazdu do centrum Poznania? Chcesz zainwestować w działkę budowlaną? Ta oferta jest dla Ciebie! : Charakterystyka Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dymaczewo Nowe(Dobieżyn + 19 km)

169 000 zł845 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki rekreacyjno- budowlane na nowym osiedlu w podpoznańskiej miejscowości Dymaczewo-Nowe, działka o pow. 845m2 Cena 200,-zł/m2,działka o pow. 944m2 można pobudować domek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Długa

Sędzinko(Dobieżyn + 10 km)

124 065 zł919 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybierz swoją wymarzoną działkę, aby wybudować dom! Przedmiotem sprzedaży są 4 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sędzinku: 215/42 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobieżyn

Dobieżyn,wielkopolskie

50 000 zł869 m² 57,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobieżyn, 600m od dworca kolejowego w Buku. Działka prostokątna,wydane warunki zabudowy. Dojazd do działki drogą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij